بازرگانی ادویراد
خانه / زردچوبه خالص / پخش عمده زردچوبه خالص وارداتی

پخش عمده زردچوبه خالص وارداتی

کدام کشور تأمین کننده بیشترین میزان زردچوبه وارداتی به ایران است؟ پخش این نوع زردچوبه خالص به چه دلیلی می تواند سود آور بوده و چرا به صورت عمده نیز انجام می گیرد؟
تولیدکنندگان زردچوبه در دنیا را اگر از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار دهند؛ قطعا نام کشور هندوستان به عنوان صادرکننده زردچوبه حتما در مکانی بالای این لیست و حتی بالاتر از بسیاری کشورهای آسیایی جای می گیرد.
البته این امر دلیلی جز مرغوبیت زردچوبه هندی و قدمت کشت و مصرف این ادویه ی محبوب در این کشور گرمسیر ندارد.
درخواست زیاد مشتریان سبب شده تا ایران نیز در زمره ی وارد کنندگان زردچوبه از کشورهای دیگر و به ویژه هندوستان قرار گرفته و سالانه مقادیر زیادی پودر زردچوبه از آن خریداری نماید.
بعد از ورود به کشور و گذر از تست های سختی که برای کیفیت از طرف سازمان غذا و دارو از آنها گرفته می شود؛ اجازه ی پخش زردچوبه به صاحبان این منصب و افرادی که مجوز این کار را از ارگان های مربوطه دریافت کرده اند؛ می رسد.
مکان هایی مانند بیمارستان ها و سایر مکان هایی که روزانه به تعداد بالایی از هر غذای سنتی سرو می نمایند؛ نیاز به خرید زردچوبه درمقادیر زیاد را دارند. برای این افراد صرفه ی اقتصادی به سمت خرید عمده ی ادویه زردچوبه بوده تا هم دسترسی به آن آسان تر باشد و هم قیمت زردچوبه ارزان تر تمام شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام