بازرگانی ادویراد
خانه / زردچوبه فله / قیمت زردچوبه فله و خرید و فروش عمده آن

قیمت زردچوبه فله و خرید و فروش عمده آن

قیمت زردچوبه فله در بازار ایران نسبت به دیگر ادویه جات مناسب تر می باشد.بازار زردچوبه ایران در حوزه خرید و فروش زردچوبهفله و دیگر ادویه جات فعالیت دارد، لذا در صورت تمایل به همکاری می توانید با ما در تماس باشید.

خرید و فروش عمده زردچوبه فله در بازار تهران رونق بسیاری دارد. رنگ، طعم و عطر ادویه زردچوبه سبب شده است تا طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند و همچنین باعث شده تا خرید و فروش این ادویه در کشور رونق بسیاری بگیرد.

قیمت زردچوبه فله

تا چه مقدار با زردچوبه آشنایی دارید؟

زردچوبه یک نوع گیاه است، که از ریشه آن به عنوان یک ادویه خوش عطر و طعم استفاده می شود.ادویه زردچوبه بومی کشور هندوستان بوده و در برخی از کشورهای آسیایی هم به صورت خودرو رشد میکند.

زردچوبه درصد بسیار زیادی از ادویه کاری را که در غذاها استفاده می شود را تشکیل می دهد.ساقه گوشتی این گیاه ریزوم نام دارد که بعد از جوشاندن در آب آن را خشک کرده و بعد از آسیاب کردن مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت زردچوبه فله

انواع زردچوبه در بازار زردچوبه ایران

  • زردچوبه هندی
  • زردچوبه پاکستانی

زردچوبه هندی مورد مصرف در ایران انواع و برند های مختلفی را شامل می شود که در حال حاضر بهترین نوع آن از لحاظ کیفیت برند زردچوبه زرین هند می باشد.

قیمت زردچوبه فله

موارد مصرف زردچوبه

ترکیب ادویه زردچوبه با دیگر ادویه جات مصرف بسیار زیادی را در بین مردم کشورهای هندوستان، پاکستان و ایران دارد.

ایران یکی از بزرگترین واردکننده های ادویه در جهان نیز می باشد. این ادویه پرطرفدار بیشتر به عنوان رنگ دهنده و طعم دهنده به غذا استفاده می شود.

 قیمت زردچوبه فله

قیمت زردچوبه فله و نحوه خرید

در صورتی که زردچوبه فله مورد نیاز شما برای خرید عمده می باشد.می توانید ضمن تماس گرفتن با واحد فروش ما از  قیمت آن آگاه شده و اقدام به ثبت سفارش نمایید. تمامی سفارشات شما عزیزان از طریق سامانه های حمل و نقل در سریعترین زمان به مقصد شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام