بازرگانی ادویراد
خانه / چوب زردچوبه / خرید چوب زردچوبه به صورت فله در ایران

خرید چوب زردچوبه به صورت فله در ایران

خرید چوب زردچوبه به صورت فله در بازار زردچوبه ایران انجام می شود. چنانچه قصد خرید و یا فروش چوب زردچوبه به صورت عمده و فله را دارید با ما در تماس باشید. می توان گفت که چوب زردچوبه یا همان زردچوبه قلم جزو ادویه جاتی است که از لحاظ بهداشتی و تقلب در فروش آن دچارتردید شد. شما مشتریان عزیز می توانید با خرید چوب زردچوبه این اطمینان را به صورت کامل به خود بدهید که زردچوبه خریداری شده کاملا اصل، خالص و طبیعی بوده است. بازار زردچوبه ایران در حوزه خرید و فروش و واردات زردچوبه فعالیت می نماید. جهت همکاری و اطلاع از قیمت چوب زردچوبه در حجم های مختلف می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 خرید چوب زردچوبه

خرید چوب زردچوبه

یکی از محبوب ترین ادویه جات مورد استفاده در سراسر دنیا به خصوص کشورهای آسایی زردچوبه می باشد. این ادویه از ریشه گیاه زردچوبه که ریزوم نام دارد تهیه می شود.به طوری که ریشه این ادویه را در آب جوشانده سپس آن را می خشکانند و بعد خشک میکنند و سپس چوب خشک شده آن را آسیاب کرده تا به صورت پودر در بیاید و سپس در غذا نیز استفاده می شود.

این نوع ادویه در کشور هندوستان تولید و پرورش داده می شود. کشور هندوستان زادگاه بومی زردچوبه می باشد. زردچوبه از ادویه جاتی است که در ترکیب ادویه جات ترکیبی هندی به مقدار زیادی استفاده می شود.

به عنوان مثال ادویه کاری یکی از ادویه جاتی است که زردچوبه به مقدار قابل توجهی در آن استفاده می شود.

 خرید چوب زردچوبه

نحوه نگهداری چوب زردچوبه

ادویه زردچوبه حدود 5 درصد روغن و 5 درصد اسانس نیز دارد به همین منظور نسبت به:

حساس است و اگر در محیط نامناسب نگهداری شود عطر و طعم آن دچار مشکل شده و عوض می شود. به همین منظور برای نگهداری زردچوبه بهتر است در ظرف های غیرقابل نفوذ این کار را انجام داد که عواملی مانند نور، رطوبت و اکسیژن روی آن تاثیری نگذارد.

طزردچوبه که دچار فاسد شدن بشود به صورت گلوله های کوچک تبدیل شده و مقداری تر می باشد. لذا هنگام خرید چوب زردچوبه و یا پودر زردچوبه با دقت بالایی این کار را انجام دهید.

 خرید چوب زردچوبه

موارد مصرف

ریشه خشک شده و آسیاب شده آن به تنهائی یا مخلوط با دیگر ادویه‌ها در ایران، پاکستان و هند مصرف زیادی دارد. از برگ‌های آن در بعضی مناطق آسیا بصورت دُلمه نیز استفاده می‌کنند. هرچند زردچوبه بعنوان طعم دهنده از مواد اصلی ادویه هااست، اما از آن بعنوان رنگ غذائی نیز در پاره‌ای از مناطق استفاده می‌کنند.

منبع: وییکیپدیا

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام