بازرگانی ادویراد
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار مصرف پودر زردچوبه فله

بازار مصرف پودر زردچوبه فله

آیا می دانید پودر زردچوبه در چه مواردی کاربرد دارد؟ آیا تا به حال به فکر خرید آن به صورت فله افتاده اید؟ مزیت این نوع خرید را می دانید؟ بازار مصرف زردچوبه اصل در چه فصولی رونق می یابد؟
زردچوبه به عنوان ادویه ای که جایگاه ویژه ای در آشپزی ایرانی دارد؛ توانسته سود خوبی ناشی از فروش خود را عاید فروشندگان کند.
در این بین از انواع زردچوبه که می توان به قلم آن و یا نوع پودری اشاره داشت؛ می توان به جرأت گفت که پودر زردچوبه از مشتریان بیشتری برخوردار است.
این پودر زرد رنگ با عطر و طعمی که به خوراک ها می دهد؛ می تواند به عنوان جزء لاینفک ادویه های طعم دهنده به غذا مصرف گردد.

مصرف پودر زردچوبه فله در ایران

رستوران ها و آشپزخانه هایی که در شهرها و بین آنها قرار گرفته اند به دلیل حجم زیاد غذایی که هر روز طبخ می کنند نیاز به مصرف ادویه بسیار بیشتری از نیاز روزمره کدبانوهای ایرانی دارند.
البته در منازلی که میزان غذای بیشتری را به دلیل جمعیت بالا و یا میهمانی های مداوم می پزند هم در جایگاه بعدی قرار می گیرند.
مکان هایی مانند هتل ها و یا بیمارستان ها نیز در رده ی مکان هایی که در ابتدا توضیح داده شد؛ قرار گرفته اند و می بایستی میزان بیشتری از این ادویه را در اختیار داشته باشند.
بسته بندی های مختلف زردچوبه ی اعلا در وزن های گوناگون در بازار موجود می باشد.
اوزان 1؛5 و 10 کیلوگرمی از پودر خالص زردچوبه بسته بندی شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.
برای خرید زردچوبه بسته به نوع مصرف آن می بایستی توجه داشت که داشتن چه نوع بسته ای یعنی قوطی های پلاستیکی و یا بسته های نایلونی بهتر است؟
این موضوع را تنها نیاز مصرف کننده و آشپز تعیین می کند.
اما به وضوح مشخص است که تهیه زردچوبه به صورت فله برای آنها صرفه ی اقتصادی بهتری خواهد داشت.
وجود پلاستیک های شفاف موجب می شود تا از مرغوبیت زردچوبه ی موجود در آن اطمینان حاصل کرده و پودری نرم و یکنواخت خود گویای خرید زردچوبه اصل می باشد.
زردچوبه فله
برداشت زردچوبه در فصل خاصی انجام می گیرد اما با توجه به سرانه ی مصرف آن و بر طبق آمارها تأثیری در فروش زردچوبه در دیگر زمان ها نداشته و هم چنان به عنوان ادویه ای مهم در بین دیگر رقبای خود می درخشد.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
واحد فروش و بازرگانی:
شاهین نوبهاری پور
شماره موبایل: 09152929917
پست الکترونیکی: IRKarengroup@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش فلفل سیاه سورت شده در ایران

قیمت فروش فلفل سیاه سورت در ایران

در این بازه زمانی قیمت فروش فلفل سیاه در ایران افزایش و یا کاهش زیادی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام